nordic walking    ponuka    kalendár akcií    o mne    kontakt  
 www.vpohybe.sk  Piatok 21.06.2024  
NOVINKY
PREZENTÁCIA: Nordic Walking na Klepáči
28.05.2013 14:00 | 3950x
jún 2013 / PREBEHLO

V mesiaci jún ste mali možnosť nás stretnúť na mlyne Klepáč, kde sa v našom ministánku dalo prísť k zaujímavým informáciám o novodobej pohybovej aktivite Nordic Walking. Okrem informácií sme ponúkli aj praktické ukážky s inštruktorom, kde ste si mohli naživo vyskúšať paličky a aj techniku Nordic Walking. Nepodarilo sa vám zastihnúť nás? Prídite na niektoré z pripravovaných podujatí, alebo sa nám jednoducho ozvite. Tešíme sa na stretnutie s vami.Ak sa chcete dozvedieť viac a zvládnuť aj prakticky techniku Nordic Walking, prihláste sa na JEDNODENNÝ KURZ. 

A ako bolo na Klepáči?...

VI. stretnutie na Klepáči v znamení Nordic Walkingu
...po krásnej sobote nás privítal Klepáč trochu zamračený. Dnes sme tu stretli naozaj len skalných milovníkov prírody, príjemne sme podebatovali a na záver sme si spravili pekný výlet do okolia. Nie je nič krajšie, ako prechádzka v lese, čerstvo po daždi, s úžasnými vôňami. Už teraz sa tešíme na nedeľu, na prvý jednodenný Základný kurz Nordic Walking. Aňa & Eva

 
 
 
 
 


V. Nordic Walking meeting
Po tropickom období nás na Klepáči privítal príjemný, osviežujúci vánok, ktorý nám privial aj nových záujemcov. Stretli sme mnohých zaujímavých ľudí, záujemcov vážnych aj len nezáväzných. Teší nás, že stále viac ľudí vie o Nordic Walkingu a ešte viac nás teší, že sme zopár z vás ukázali nový pohľad na túto skvelú pohybovú aktivitu. Nech nám to šlape!!!

 
 
 


IV. stretnutie na mlyne Klepáč
Ďalšia streda za nami. Aj napriek extrémnym horúčavám, ktoré nás zastihli sa zopár ľudí predsa len zastavilo. Aj keď pochopiteľne, nikomu sa hýbať veľmi nechcelo. Na sobotu hlásia mierne ochladenie...

 


III.stretnutie na Klepáči
Naše ďalšie stretnutie na mlyne Klepáč, sa konalo v stredu, 12. 6. 2013. Pár hodín strávených v tieni stromov ubehlo ako voda. Hneď na úvod sme sa potešili zo záujmu mladej krvi, nadšenej a zpálenej pre vec. Milá Vladka, dúfam, že sa s novými paličkami to šlape skvele. Pár výšľapov po okolitých chodníkoch, stretnutie s príjemnými ľuďmi. Nezostáva nám nič iné, iba tešiť sa na ďalšie stretnutie.

 


II. stretnutie na mlyne Klepáč
....
prebehlo v sobotu 8. 6. 2013 a nieslo sa v znamení klasického sobotného kľudu. Ľudia nasávali konečne krásne počasie, pofukoval jemný vánok, z bufetu odvedľa sa šírila skvelá vôňa. Prvý záujemca sa zastavil ešte pred dokončením inštalácie stánku, doladil našu už aj tak skvelú náladu, za čo mu patrí naše veľké ďakujem. Neskôr sa pristavili zástupcovia snáď všetkých vekových kategóríí, s úprimným záujmom a úsmevom na perách. Záujemcov neodradilo ani poobedné vrtošivé počasie a statočne s nami vzdorovali príjemnej spŕške. Pre nás a dufáme, že aj pre nich to bol veľmi príjemne strávený deň. Už teraz sa tešíme na náš ďalší čas s vami, budúcimi NORDICWALKERMI!
 
 

 

Nech nám to šlape!


I. stretnutie na mlyne Klepáč

 

 


ZASIELANIE NOVINIEK
priezvisko a meno
email
súčin 8x7
 
PRIPRAVOVANÉ PODUJATIA
KONTAKTNÉ ÚDAJE


Bratislava
Mgr. Anna Lineková
0948 864 817
www.vpohybe.sk
info@vpohybe.sk

IČO: 44935927
DIČ: 1081722367SHIATSU
relax, prevencia, podpora pre vaše zdravie


 Vlado Linek © 1999 - 2024 ponuka    V POHYBE.sk  121251